Olemme täällä sinua varten

ROIMAN VAIHDE

020 525 3100

ROIMAN ASIAKASPALVELU

020 525 3000
info@roimaint.com

TUOTEHALLINNAN ASIAKASPALVELU

0201 610 234
plmsupport@roimaint.com

Myynti

Tero Huuskola

Tero Huuskola
Myyntijohtaja
050 5055943
tero.huuskola@roimaint.com

Vesa Ohlsson

Vesa Ohlsson
 
040 518 1718
vesa.ohlsson@roimaint.com

Kari Järviö

Kari Järviö
Wonderware, OSIsoft
040 820 6244
kari.jarvio@roimaint.com

Petri Alestalo

Petri Alestalo
Quintiq
050 439 0596
petri.alestalo@roimaint.com

Arto Pellonpää

Arto Pellonpää
050 314 1981
arto.pellonpaa@roimaint.com

null

Kristo Turunen
040 536 7637
kristo.turunen@roimaint.com

Ismo Kuuri

Ismo Kuuri
050 502 4044
ismo.kuuri@roimaint.com

Hannu Ojasalo

Hannu Ojasalo
046 600 7815
hannu.ojasalo@roimaint.com

Roima Intelligence Inc, Hollanti

Markus Jaatinen

Markus Jaatinen
050 5988470
markus.jaatinen@roimaint.com

Barber Maathuis

Barber Maathuis
+31 62 867 6446
barber.maathuis@roimaint.com

Roima Sverige AB

null

Robert Majanen
Director, Sweden Operations
+46 70 641 26 99
robert.majanen@roimaint.com

Ulf Johansson

Ulf Johansson
Sales Manager
+46 70 495 40 12
ulf.johansson@roimaint.com

Liiketoimintayksiköt

Tommi Nylander

Tommi Nylander
Logistiikka
040 508 7782
tommi.nylander@roimaint.com

Antti Varis

Antti Varis
Valmistuksenohjaus
041 435 1730
antti.varis@roimaint.com

Antti Wallenius

Antti Wallenius
Teollisuuden ratkaisut
050 351 6676
antti.wallenius@roimaint.com

Markus Jaatinen

Markus Jaatinen
Tuotehallinta
050 5988470
markus.jaatinen@roimaint.com

null

Lilli Lanki
Markkinointi & viestintä
040 548 3446
lilli.lanki@roimaint.com

null

Ilse Manner
Henkilöstöjohtaja

050 517 1013
ilse.manner@roimaint.com

Laskutustiedot

ROIMA INTELLIGENCE OY

Y-tunnus: 0765368-8

VERKKOLASKUOSOITE:

TE003707653688
Operaattori: Tieto Oyj
Välittäjän tunnus: 003701011385

Miten voimme auttaa sinua?

Kerro tarpeestasi, niin otamme sinuun yhteyttä.

Tilaan Roiman uutiskirjeen